اپلیکیشن موبایل

طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن های اندروید و iOS
اپ موبایل (اپلیکیشن موبایل یا همان برنامه موبایل) جهت اجرا روی گوشی موبایل و تبلت ها طراحی شده، یک سری از این اپ ها توسط کارخانه تولید کننده گوشی ها بر روی خود گوشی نصب می شوند مانند web browser ، نقشه ها، حساب ایمیل، تقویم و یا بعضی از بازی های موبایل و تعدادی از آنها که از قبل نصب نبودند را می توان با توجه به سیستم عامل گوشی های موبایل از فروشگاه هایی مثل App Store Google Play, Windows Phone Store, و فروشگاه های ایرانی مثل بازار خریداری و یا رایگان روی تلفن همراه نصب کرد.
با وجود گوشی های هوشمند و تبلت ها زمینه مناسبی برای تمامی افراد و صاحبان کسب و کار فراهم آمده است تا محصولات و خدمات خود را ارائه دهند، راحت تر مشتریان خود را پیدا کنند و فروش بیشتری نیز داشته باشند. بر این اساس شرکت  دژکام فناوری با داشتن نیروهای متخصص و باتجربه آماده ارایه پیشنهادهای فوق العاده ایی است.
 
امنیت اپ ها

اپ های موبایل میتواند یک ریسک امنیتی برای افراد و کسب و کارها باشد. زیرا اطلاعات حساس آنها را از جمله اطلاعات حساب های بانکی می توانند بصورت نا امن و بدون اطلاع و موافقت کاربران در بستر اینترنت قرار می دهند. گزارشات زیادی از دزدی این اطلاعات و آسیب به افراد و شرکت ها وجود دارد. از این رو امنیت موبایل نکته کلیدی در ساخت اپ موبایل می باشد.
توسه دهندگان بایستی تنظیمات امنیتی را ایجاد کنند.برای مثال این که آیا برای ورود، تشخیص هویت لازم است یا نه یا اجازه داده شود اطلاعات بر روی دستگاه ذخیره شود و یا اجازه اینکه فایل ها بین کاربران به اشتراک گذاشته شود و در صورت نیاز اپ موبایل برای دسترسی به این اطلاعات باید توسط کاربر تایید شود.تیم امنیتی ما با بکارگیری اصول و روشهای روز، امنیت اپلیکیش های موبایل خود را بخوبی تضمین می کند.

خدمات شرکت  دژکام فناوری

دژکام فناوری  جهت رونق کسب و کارها و اسفاده از بستر اینترنت اپلیکیش های موبایلی خود، مناسب با گوشی های اندروید و IOS و مطابق با نیازهای صاحبان کسب و کار ارائه میدهد.تمامی قسمت های اپلیکیشن موبایل دژکام فناوری طبق نیازسنجی دقیقی که توسط نیروهای متخصص شرکت از جنبه های مختلف کسب وکار انجام می دهند مشخص می شود. تا بهترین نتیجه را برای صاحبان کسب و کار داشته باشد.

قابلیت مدیریت راحت توسط صاحبان اپلیکیشن: با ایجاد قسمت مدیریت اپلیکیشن بصورت شفاف و واضح امکاناتی در اختیار صاحبان اپ موبایل قرار داده می شود تا به راحتی بتوانند اطلاعات خود را بروز کنند.
تیم فنی توسعه: دژکام فناوری با داشتن نیروهای متخصص با بهره گیری از متدها و تکنولوژی های روز برنامه نویسی اپلیکیش هایی با دقت بالا، متناسب با نیاز مشتریان و با امنیت بالا در اختیار شما قرارداده تا تجربه خوبی از اپلیکیشن های فرتاک نوین داشته باشید.
خدمات و پشتیبانی مداوم: تیم پشتیانی دژکام فناوری در تمام ساعات شبانه روز در کنار شماست تا اپلیکیشینی که در اختیار دارید بدون وقفه فعال باشد و بهترین عملکرد را برای شما داشته باشید و حتی در صورت درخواست توسعه نرم افزار شما را یاری کند