• Image 1
  نرم افزارهای تخصصی
  طراحی وب و پرتال
  سخت افزار و شبکه
  میزبانی وب
 • سیستم های مدیریت آموزش
  تولید محتوا -آموزش مجازی
  Image 1
  Image 2
  Image 3
  Image 4
  Join With Us
  Image 5
  Image 6
  Image 7
  Image 10

خدمات ما

نرم افزار هاي سفارشي


تحلیل و طراحی نرم افزارهای پایگاه داده و مبتنی بر بستر وب و شبکه، سیستم های نرم افزاری مالی و اداری و اتوماسیون، طراحی بانک های اطلاعاتی SQL & ORACLE و تولید نرم افزار مالتی مدیا و چندرسانه ای، تولید دروس الکترونیک و فلش

ميزباني وب و دامين


میزبانی وب پر سرعت و قدرتمند داخل ایران و خارج از ایران، سرور اختصاصی و سرورهای مجازی

طراحي وب و پرتال


پیاده سازی پرتال سازمانی، وبسایت شرکتی و نرم افزارهای تحـــــت وب، سایت ساز پیشرفته CMS ،سیستم مدیریت آموزش و دروس الکتــــرونیک LMS ،سایت های فلـش، بهینه سازی سایت موتورهای جستجو SEO

نمونه کارها

اخبار و مقالات

مشتریان ما

جموعه یکپارچه ای از خدمات مشاوره، تحلیل، طراحی، پیاده سازی، نصب، راه اندازی و نگهداری و پشتیبانی سامانه های مبتنی بر وب، موبایل و ویندوز را با کیفیت بسیار بالا و استانداردهای به روز و قیمت های مقرون به صرفهشرکت دژکام فناوري از سال 1384 با هدف فعالیت در زمینه نرم افزار و سخت افزار پا به عرصه وجود نهاد.
این شرکت از ابتداي امر با تأمین سرمایه ي مورد نیاز و با گرد هم آوردن مهندسین مجرب در زمینه هاي
مختلف نرم افزاري و سخت افزاري به طور اختصاصی و حرفه اي فعالیت خود را جهت ارائه خدمات تخصصی و
حرفه اي درزمینه هاي مختلف فوق آغاز نمود.
بالا بردن کیفیت کارهاي ارائه شده در چهارچوب استاندارد هاي حاکم در دنیا یکی از اهداف شرکت بوده دیدگاه
بلند مدت در تحقیق ، تولید ، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردي ما در کار است.

در حال حاضر گروه شرکت مهندسی دژکام فناوري با دارابودن مدیریتهاي مختلف درانجام پروژه هاي متعدد در
حوزه هاي اینترنت و طراحی وب ( بالاخص سیستمهاي هوشمند و پورتال ) ، شبکه ، تأمین و تضمین
قطعات رایانه و توسعه برنامه های تحت موبایل با همراهی کادر متخصص و مجرب خود و
همچنین استفاده از آخرین فناوریهاي موجود و مهیا سازي امکانات سخت افزاري مناسب ، آماده مشاوره و
همراهی شما هموطنان عزیز در اجراي پروژه هاي نرم افزاري و سخت افزاري می باشد.
فعالیت هاي شاخص شرکت :
سامانه مدیریت سرویس هوشمند مدارس شهر تهران : سیستم جامع مدیریتی ثبت نام و کنترل سرویس مدارس تهران براي اداره کل آموزش و پرورش تهران پیاده سازي شده و 2 سال متمادي در حال بهره برداري ازاین سیستم می باشند که شامل چندین زیرسیستم مدیریتی و 100 هزار عضو دانش آموز سرویسی تهران می باشد.

سامانه انجمن اولیا و مربیان شهر تهران : این سیستم به سفارش اداره کل آموزش و پرورش تهران به منظور کنترل آموزش و ارتباطات بخش انجمن اولیا و مربیان اداره کل با مناطق پیاده سازي شده است .

سامانه محتواساز پیشرفته اداره کل آموزش و پرورش : این سیستم به منظور تولید محتواي آموزشی الکترونیک توسظ دبیران و اساتید در سراسر استان تهران پیاده سازي و اجرا گردید . این سیستم داراي جایزه برترین نرم افزار از جشنواره رسانه هاي دیجیتال ایران میباشد .

سامانه سایت ساز صالحین : سامانه پیشرفته سایت ساز براي ایجاد سایت ها و پرتال هاي مربوط به پایگاه هاي بسیج سراسر ایران میباشد که در چندین سطح نرم افزاري پیاده سازي شده و تا کنون 40 هزار سایت توسط این سیستم در حال بهره برداري میباشد .

سیستم آموزش مجازي صالحین : این سامانه به منظور مدیریت و ارائه آموزش مجازي سازمان بسیج کل کشور راه اندازي گردیده و با آموزش مجازي و آنلاین دروس و برگزاري آزمون هاي استاندارد و صدور مدرك کلیه نیازهاي آموزشی بسیجیان در سراسر کشور را تامین میکند .

تولید محتواي آموزشی : تولید محتواي آموزش مجازي متعدد براي سازمان بسیج ، نیروي انتظامی تهران ، سپاه ، آموزش پرورش ، دانشگاههاي علم و صنعت و مدرس و چنیدن و چند مرکز آموزشی و علمی و مدارسوزشی و مسابقات و جشنواره هاي رباتیک کشوري « برگزاري دوره ها و مسابقات رباتیک : برگزاري کلاسهاي آنرم افزارهاي اتوماسیون و اداري و تبلیغاتی شرکتهاي آمریکایی : برنامه نویسی برنامه هاي اتوماسیون و پشتیبانی سیستم هاي نرم افزاري و تبلیغات و گرافیک براي چندین شرکت آمریکایی